New Korando, Rexton W, Actyon Sports, New Rodius - poznaj modele samochodów najbardziej innowacyjnego i cenionego producenta z Korei.
 http://www.ssangyong.pl/                   

Nowe Korando to modna, dynamiczna elegancja - zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Sportowa estetyka na zewnątrz przyciąga wzrok, a wyrafinowane wykończenia wewnątrz dodają mu klasy.

Nowy Rexton W to flagowy model firmy SsangYong. Ten należący do klasy premium SUV jest ucieleśnieniem pragnienia osób, które poszukują doskonałych własności jezdnych, zarówno na drodze, jak i w terenie, w połączeniu z nowoczesnym i wyrafinowanym stylem oraz niezwykle wysokim poziomem komfortu.

Actyon Sport to połączenie wygody podróżowania autem typu SUV z użytecznością samochodu typu pickup - dzięki zastosowaniu tylnego zawieszenia wielowahaczowego, które zapewnia wysoki komfort jazdy i bardzo dobre właściwości jezdne. Poczuj się jak w domu zarówno na asfaltowej drodze, jak i podróżując po wysokich przełęczach górskich.

Nowy Rodius to wszechstronny pojazd nowej generacji. Przewagę nad konkurencją zapewnia mu wyjątkowa mieszanka cech: przestrzeni, wytrzymałej konstrukcji i luksusu. Z takim samochodem łatwiej jest w pełni cieszyć się życiem.

designed & powered by: cloudsofthouse.com